Od 25 maja 2018 r. w Polsce stosowane jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1), dalej zwane „RODO”. Wobec powyższego Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia następującą informację wymaganą Rozporządzeniem i dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Więcej w "Polityce Prywatności"

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »

Rozumiem

Kiedy planujesz nas odwiedzić ?

Od Do

Aktualności / KONKURS FOTOGRAFICZNY #LUBLINTRAVEL

KONKURS FOTOGRAFICZNY #LUBLINTRAVEL

Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej oraz Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zapraszają do udziału w Konkursie Fotograficznym #Lublintravel. Celem Konkursu jest przedstawienie atrakcyjności turystycznej Lublina w wyjątkowym roku Wielkiego Jubileuszu 700-lecia Miasta. Tematem mogą być zarówno interesujące miejsca, jak i wydarzenia. Liczy się Wasza inwencja. Na prace czekamy od 30 października do 30 listopada br.

Wystarczą dwa kroki:

Krok 1. - Wstaw zdjęcie na nasz profil Informacja turystyczna w Lublinie wraz z tytułem oraz hasztagiem #lublintravel w opisie.
Krok 2. - Prześlij to samo zdjęcie na adres konkurs.lublintravel@gmail.com, wraz z następującymi informacjami: imię i nazwisko, tytuł zdjęcia, numer telefonu.

Uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 zdjęcia.

Zwycięzcę wybierzecie sami podczas głosowania, które przeprowadzimy na naszym profilu Informacja turystyczna w Lublinie w dniach 4 – 11 grudnia br. Najlepsze zdjęcia trafią na wystawę w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej, a nagrody pozwolą Wam zwiedzić Lublin za darmo!

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO #LUBLINTRAVEL