Od 25 maja 2018 r. w Polsce stosowane jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1), dalej zwane „RODO”. Wobec powyższego Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia następującą informację wymaganą Rozporządzeniem i dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Więcej w "Polityce Prywatności"

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »

Rozumiem

Kiedy planujesz nas odwiedzić ?

Od Do

Aktualności / LUBLIN - MIASTO WARTE OPOWIEŚCI

LUBLIN - MIASTO WARTE OPOWIEŚCI

Trudno znaleźć w Polsce miasto bogatsze w podania i opowieści niż Lublin. Nie umknęło to uwadze redakcji National Geographic Traveler Polska. Przypominamy tekst, który kilka lat temu ukazał się na łamach popularnego czasopisma. Zarówno Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna, jak i Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej miały swój wkład w jego powstanie. Życzymy interesującej lektury.

LUBLIN - MIASTO WARTE OPOWIEŚCI


fot. National Geographic Traveler Polska