Od 25 maja 2018 r. w Polsce stosowane jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1), dalej zwane „RODO”. Wobec powyższego Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia następującą informację wymaganą Rozporządzeniem i dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Więcej w "Polityce Prywatności"

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »

Rozumiem

Kiedy planujesz nas odwiedzić ?

Od Do

Aktualności / POKAŻ DZIECKU LUBLIN

POKAŻ DZIECKU LUBLIN

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza dzieci i rodziców na spotkanie promocyjne przewodnika „Pokaż dziecku Lublin”, które odbędzie się w sobotę, 3 marca br. o godz. 15.00 w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej (Lublin, ul. Jezuicka 1/3). Idea przygotowania przewodnika niesie za sobą chęć wsparcia odwiedzających Lublin oraz mieszkańców miasta, którzy szukają pomysłu na zainteresowanie swoich pociech i zainspirowanie ich wspólnym wędrowaniem po mniej lub bardziej znanych, ale zawsze interesujących miejscach. By wyprawy były atrakcyjne zarówno dla rodzica jak i dziecka, zaproponowany został opis atrakcji widziany oczyma mamy i córki. Interesujące opisy i barwne ilustracje mogą stać się inspiracją do odkrywania miejsc i historii.

W programie m.in.:
– opowieści podróżnicze Marty i Natki Ryczkowskich
– autografy od autorek
– przewodnik w promocyjnej cenie
– niespodzianki dla najmłodszych