Od 25 maja 2018 r. w Polsce stosowane jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1), dalej zwane „RODO”. Wobec powyższego Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia następującą informację wymaganą Rozporządzeniem i dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Więcej w "Polityce Prywatności"

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »

Rozumiem

Kiedy planujesz nas odwiedzić ?

Od Do

Aktualności / MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL RENESANSU 2018

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL RENESANSU 2018W dniach 8 - 10 czerwca 2018 roku odbędzie się w Lublinie II edycja Międzynarodowego Festiwalu Renesansu. To niezwykłe wydarzenie już drugi rok z rzędu przeniesie nas w czasy świetności miasta Lublina. Renesansowy taniec, muzyka, teatr i żonglerka flagami opanują dziedziniec Zamku Lubelskiego oraz wirydarz i krużganki klasztoru oo. Dominikanów. W szerokim programie fastiwalu odnaleźć można m.in. warsztaty taneczne i artystyczne, grę miejską, prelekcje oraz spacery tematyczne z oprowadzaniem po Lublinie. Z pewnością szczególnie przyciągające i atrakcyjne będą występy renomowanych na scenie światowej zespołów muzyki i tańca dawnego. Głównym tematem, wokół którego skonstruowano poszczególne wydarzenia jest wielki jubileusz 600-lecia powstania fresków rusko-bizantyjskich w Kaplicy Trójcy Świętej. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji na: www.belriguardo.pl