Aktualności

Karta Turysty - zwiedzaj Lublin przyjemniej, łatwiej, taniej

Szukasz sposobu na przyjemne i tanie zwiedzanie? My go znamy! To Lubelska Karta Turysty, z którą zaoszczędzisz pieniądze idąc do muzeum, restauracji, Spa, na basen czy kupując pamiątki. Przy wyborze pakietu z komunikacją miejską, możesz korzystać z niej do woli, we wszystkich strefach. Zapłacisz nawet ponad 50% mniej, niż za wszystkie atrakcje osobno. Ponadto nie stracisz czasu stojąc w kolejkach do kasy.

Dzięki Karcie Turysty trafisz zaróno do głównych atrakcji, jak i często niezauważanych miejsc, naprawdę wartych uwagi. Dom Słów, Jeszywas Chachmej Lublin, Dworek Wincentego Pola, zakrystia akustyczna i skarbiec Archikatedry Lubelskiej, oraz innych, które pozwolą Ci nie tylko lepiej poznać historię, ale także poczuć klimat miasta.

Argumentów jest więcej. Każdy posiadacz Karty otrzymuje voucher na bezpłatnego cebularza w Piekarni Kuźmiuk, od lat słynącej z doskonałych wypieków. Po powrocie, Kartę przyczepisz do lodówki za pomocą specjalnego magnesu, który otrzymasz przy zakupie. Zawsze, kiedy na nią spojrzysz, przypomną Ci się miłe chwile spędzone w Lublinie. 

Z tą samą Kartą za darmo dołączysz do weekendowych wycieczek z przewodnikiem "Lublin w samo południe". Dowiesz się jak koziołek trafił do herbu miasta, jak czarcia łapa zostawiła ślad na trybunalskim stole oraz wysłuchasz lubelskiego hejnału granego według oryginalnego zapisu z 1685 roku. W wyjątkowym roku jubileuszu 450 lat Unii Lubelskiej, usłyszysz wiele ciekawostek o tym ważnym wydarzeniu.

Aby ułatwić wybór i dostosować go do indywidualnych potrzeb każdego turysty, Lubelska Karta Turysty dostępna jest w kilku wariantach: 24 i 72 godzinna, w opcji normalnej i ulgowej, z komunikacją lub bez. Zakupisz ją w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej (ul. Jezuicka 1), Informacji Turystycznej w Porcie Lotniczym Lublin oraz on-line na stronie: www.lublincard.eu/pl/rodzaje-kart

 

Moja trasa

Funkcja „Moja trasa” pozwoli Ci w prosty i wygodny sposób zaplanować pobyt w Lublinie. Kliknij i dowiedz się więcej.