Od 25 maja 2018 r. w Polsce stosowane jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1), dalej zwane „RODO”. Wobec powyższego Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna przedstawia następującą informację wymaganą Rozporządzeniem i dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Więcej w "Polityce Prywatności"

Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »

Rozumiem

Kiedy planujesz nas odwiedzić ?

Od Do

Artykuły / Regionalny: Lublin – Wola Uhruska

Regionalny: Lublin – Wola Uhruska

czerwony; długość 114 km

Przebieg: Lublin – Bystrzyca – Zawieprzyce – Kijany – Łęczna – Puchaczów – Bogdanka – Stare Załucze – Urszulin – Hańsk – Wola Uhruska 

Prowadzi przez cenne przyrodniczo obszary Wyżyny Lubelskiej i należącego do Polesia Lubelskiego - Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Na trasie znajdują się m.in. Nadwieprzański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy "Pojezierze Łęczyńskie" czy Poleski Park Narodowy z Ośrodkiem Dydaktyczno-Muzealnym w Załuczu. Meta znajduje się w Woli Uhruskiej nad Bugiem. Miejscowość jest świetnym miejscem wypadowym w dalszą podróż Nadbużańskim Szlakiem Rowerowym.

Trasa szlaku nie jest trudna, prowadzi w większości przez teren równinny. Nawierzchnie są zróżnicowane. W większości są to drogi asfaltowe.