X Lubelskie Targi Turystyczne

24.05.2019 - 26.05.2019

Szukasz inspiracji na najbliższy urlop? W dniach 24-26 maja odwiedź Lubelskie Targi Turystyczne. Jublileuszowa 10. edycja wydarzenia organizowanego przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną odbędzie w pięknej scenerii Rynku Starego Miasta w Lublinie.

Lubelskie Targi Turystyczne to jedna z największych imprez plenerowych promujących turystykę w Regionie Lubelskim. Swoją ofertę zaprezentują m.in. przedstawiciele biur podróży, obiektów noclegowych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Grup Działania, stowarzyszeń, gmin, oraz przedsiębiorców z Polski i z zagranicy.

W programie Targów znajdziemy wiele interesujących propozycji, takich jak spotkanie z Bartkiem Szaro, autorem popularnego bloga Paragon z podróży (25 maja, godz. 12.00), koncert zespołu  Czarne lwy z przedmieścia z potańcówką w stylu lat 60. i 70. (25 maja, godz. 15.00), pokaz Tango Argentino oraz konkursy z nagrodami. Atrakcje czekają takze na najmłodszych - zabawy organizowane przez Karuzelę Sztuki oraz spotkanie z lubelskim koziołkiem. Zapraszamy!

www.lrot.pl 
www.facebook.com/lrot

 

Moja trasa

Funkcja „Moja trasa” pozwoli Ci w prosty i wygodny sposób zaplanować pobyt w Lublinie. Kliknij i dowiedz się więcej.