Tuż za Bramą Krakowską, na rogu ul. Bramowej i Jezuickiej znajduje się Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej****.

To miejsce, gdzie zaopatrzysz się w mapy, przewodniki i foldery promocyjne dotyczące Lublina i Lubelszczyzny, zakupisz ciekawe pamiątki z podróży oraz nabędziesz Kartę Turysty, która pozwoli Ci zwiedzić miasto przyjemniej, łatwiej i taniej. Chętnie służymy informacją na temat atrakcji turystycznych, komunikacji miejskiej i regionalnej, pomożemy znaleźć odpowiedni nocleg. Dodatkowo prowadzimy wypożyczalnię rowerów i przechowalnię bagażu. Do dyspozycji turystów jest komputer z dostępem do Internetu. W Ośrodku dostępne są także audioprzewodniki po Lublinie w pięciu wersjach językowych (polska, angielska, niemiecka, ukraińska i rosyjska). Zapraszamy!


Obserwuj nas:
facebook.com/infolublin/
instagram.com/lubelskie_travel
twitter.com/lubelskietravel

Sklep online z pamiątkami:
sklep.lublincard.eu

Kontakt:
ul. Jezuicka 1/3
20-113 Lublin
tel. +48 81-532-44-12
e-mail: info@loitik.eu

*Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej funkcjonuje w strukturach Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Ośrodek posiada cztery gwiazdki – najwyższą ilość w systemie Certyfikacji Informacji Turystycznej w Polsce.