2024-03-25
2024-05-25

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do uczestnictwa w VII edycji Konkursu fotograficznego #LublinTravel. Celem konkursu jest przedstawienie atrakcyjności turystycznej Lublina - jednego z najpiękniejszych i najciekawszych polskich miast, wyróżnionego tytułem Polskiej Marki Turystycznej.

 

Konkurs jest skierowany zarówno do amatorów, jak i osób zajmujących się fotografią zawodowo. Tematem mogą być wydarzenia, zabytki, klimatyczne miejsca oraz inne motywy związane z Lublinem. Prace można przesyłać od 25 marca do 25 maja 2024 r. Jeden uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia.

Aby wziąć udział w Konkursie należy:

1. Opublikować zdjęcie w Grupie Facebook Lubelskie Travel, wraz z tytułem oraz hasztagiem #LublinTravel w opisie (najpierw należy dołączyć do Grupy).

2. Przesłać fotografie (w formacie .jpg) na adres konkurs.lublintravel@gmail.com wraz z następującymi informacjami: imię i nazwisko, tytuły zdjęć.

Na Laureatów czekają nagrody a najlepsze zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej, przy ul. Krakowskie Przedmieście 6 w Lublinie. 

 

Regulamin Konkursu fotograficznego #LublinTravel 2024