04-05-20
01-08-20

Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej jest przygotowany na Twoją wizytę. Od 4 maja jesteśmy dla Ciebie otwarci siedem dni w tygodniu, od godziny 9.00 do 19.00. W trosce o Twoje i nasze bezpieczeństwo zmianom ulegną niektóre zasady funkcjonowania Ośrodka:


1. Przed wejściem należy zdezynfekować dłonie płynem do dezynfekcji znajdującym się przy drzwiach.
2. Obowiązuje noszenie maseczki ochronnej zasłaniającej usta i nos.
3. Należy zachować 2 metry odstępu w kolejce.
4. Rekomendowana jest płatność kartą.
5. Na czas pandemii wyłączono z użytkowania następujące usługi: Infokioski, stanowisko z komputerem. Korzystanie z audioprzewodników jest możliwe jedynie z wykorzystaniem własnych słuchawek. Proponujemy korzystanie z aplikacji Lublin Audioprzewodnik Stare Miasto

Bez zmian pozostaje nasz entuzjazm i chęć służenia praktycznymi informacjami na temat bogatej oferty turystycznej Lublina i całego województwa lubelskiego. 

Jesteśmy miejscem, gdzie zaopatrzysz się w mapy, przewodniki i foldery promocyjne dotyczące Lublina i Lubelszczyzny oraz zakupisz ciekawe pamiątki z podróży. Chętnie służymy informacją na temat atrakcji turystycznych, komunikacji miejskiej i regionalnej, pomożemy znaleźć odpowiedni nocleg. Dodatkowo prowadzimy przechowalnię bagażu. Zapraszamy!

 

Obserwuj nas:
facebook.com/infolublin/
facebook/lrot.info
instagram.com/lubelskie_travel/
twitter.com/lubelskietravel
youtube.com/lubelskietravel

Sklep online z pamiątkami:
sklep.lublincard.eu

Kontakt:
ul. Krakowskie Przedmieście 6
20-002 Lublin
tel. +48 81-532-44-12
e-mail: info@loitik.eu

*Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej jest prowadzony przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną. Ośrodek posiada cztery gwiazdki – najwyższą ilość w systemie Certyfikacji Informacji Turystycznej w Polsce.