12-03-20
03-05-20

Jest czas na podróże i czas na planowanie. Szczególna sytuacja, spowodowała, że ze względów bezpieczeństwa instytucje kultury takie jak muzea, teatry, galerie i kina zostały czasowo zamknięte dla odwiedzających, a my wszyscy powinniśmy zostać w domu.

Musimy więc chwilowo wstrzymać się z wizytą w pięknym Muzeum Wsi Lubelskiej, interesującym Muzeum Historii Miasta Lublina w Bramie Krakowskiej, podziwianiem widoków z Wieży Trynitarskiej, zwiedzaniem Lubelskiej Trasy Podziemnej, Państwowego Muzeum na Majdanku oraz wielu innych miejsc prezentujących historię naszego wyjątkowego miasta i regionu. Cierpliwie czekamy na ponowną możliwość uczestnictwa we wspaniałych wydarzeniach w Centrum Kultury, Centrum Spotkania Kultur, Teatrze Osterwy, Teatrze Starym czy Filharmonii Lubelskiej.

Pozytywnie patrząc w przyszłość, zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Z wielką przyjemnością pomożemy Wam zaplanować podróż do naszego wyjątkowego Regionu Lubelskiego. Jesteśmy do Waszej dyspozycji codziennie od godz. 9.00 do 19.00:

+48 81 532 44 12
info@loitik.eu

Inspiracji szukajcie na naszych stronach internetowych:

lublintravel.pl
lubelskietravel.pl

Pamiątki i wydawnictwa z Lublina i regionu kupicie w naszym nowym sklepie online: 

sklep.lublincard.eu

Obserwuj nas:

facebook.pl/infolublin
instagram.com/lubelskie_travel/