01-06-21
30-06-21

Od magicznej Nocy Kultury w Lublinie, przez wyjątkowy Festiwal Inne Brzmienia do pasjonujących spacerów z przewodnikiem po Lublinie, Zamościu i Kazimierzu Dolnym. Jeżeli wolisz spędzać czas aktywnie, skorzystaj z propozycji spływów kajakowych po rzece Wieprz i imprez rowerowych w Puławach, Białej Podlaskiej, Zamościu i Roztoczu. Sprawdź co wydarzy się w czerwcu w województwie lubelskim!  [artykuł aktualizowany]

 

 

 

 

 

FESTIWALE I WYDARZENIA

Otwarcie ścieżki ornitologicznej w Muzeum Wsi Lubelskiej
1 czerwca 2021
Lublin

Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na inaugurację ścieżki ornitologicznej, którą przygotowano w oparciu o miejsca gniazdowania ptasich mieszkańców skansenu. Na odwiedzających czekać będzie wystawa prezentująca współczesne modele ptaków oraz wybrane muzealia z zakresu ornitologii. W programie także projekcja filmu o bogactwie awifauny. 

Więcej informacji na skansen.lublin.pl


II Green Week w Lublinie 2021. Spacer żywiołów: woda, ziemia, powietrze. Zero zanieczyszczeń.
1 - 9 czerwca 2021 
Lublin

Ta europejska inicjatywa ma na celu stworzenie środowiska przyjaznego wszystkim ludziom i uzyskanie tzw. standardu "zero zanieczyszczeń". Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, Centrum Spotkania Kultur oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego łączą siły podczas wydarzenia, które poruszać będzie zagadnienia związane z tematyką proekologiczną. 

Więcej informacji na www.facebook.com

 

Wieczór chwały
3 czerwca 2021
Chełm

Świętuj Boże Ciało w chełmskim Amfiteatrze Kumowa Dolina. Wydarzenie uświetni zespół Good God.

Więcej informacji na chdk.chelm.pl


Spotkania z archeologią

4 - 6 czerwca 2021
Żmijowiska

We wsi Żmijowiska odbędą się tradycyjne Spotkania z Archeologią. Wehikuł czasu przeniesie nas do wczesnych wieków, abyśmy mogli podejrzeć jak żyli nasi przodkowie. Jak zawsze na widzów czekają liczne atrakcje! Zadbają o to między innymi naukowcy i muzealnicy. Motyw przewodni wydarzenia to wierzenia i kultura duchowa dawnych Słowian.


Żarciowozy w Janowie Lubelskim

4 - 6 czerwca 2021
Janów Lubelski

Węgierskie langosze i kurtosze, greckie souvlaki i pita gyros czy kultowe belgijskie frytki. Na samą myśl, aż burczy w brzuchu... .

Więcej informacji na janowlubelski.pl


Street Food Polska Festival
4 - 6 czerwca 2021
Lublin

W pierwszy czerwcowy weekend Plac Teatralny przed Centrum Spotkania Kultur wypełni się aromatami ze wszystkich stron świata. Wszystko za sprawą food trucków serwujących pyszności z różnych zakątków globu. Smakowicie!

Więcej informacji na facebook.com


#JEMYnaARENIE | Food Truck Festival
4 - 6 czerwca 2021
Lublin

Po raz pierwszy Food Truck Festivals w Lublinie. Aż ślinka cieknie!

Więcej informacji na facebook.com


Noc Kultury
4 czerwca – 21 lipca 2021
Lublin

Co roku w czerwcową noc Lublin proponuje niepowtarzalne wydarzenie - Noc Kultury. Ten cykliczny projekt zaskakuje swoim rozmachem i dynamiką oraz ujawnia olbrzymi potencjał kulturalny miasta. Tegoroczna edycja, ze względów bezpieczeństwa, odbędzie się w zmienionej formie. Instalacje artystyczne zagoszczą w przestrzeni Starego Miasta na niemal dwa miesiące.

Więcej informacji na nockultury.pl


Lubelska Liga Gier Miejskich
5 czerwca 2021
Lublin

Zbierz sympatyczną ekipę i weź udział w trzeciej edycji Lubelskiej Ligii Gier Miejskich. Pierwsza odsłona wydarzenia będzie miała miejsce już 5 czerwca, a motywem przewodnim zabawy będzie Noc Kultury. Powodzenia!

Więcej informacji na facebook.com


EkoPiknik
5 czerwca 2021
Lublin

Połącz przyjemne z pożytecznym i weź udział w EkoPikniku nad Zalewem Zemborzyckim. Zadbajmy wspólnie o ulubiony teren rekreacyjny mieszkańców Lublina.

Więcej informacji na facebook.com


Jarmark Hetmański | Festiwal Produktu Lokalnego
5 – 6 czerwca 2021
Zamość

Jarmark Hetmański stanowi wspaniałą okazję do poznania charakteru Zamościa i jego okolic poprzez produkty lokalnych artystów, kucharzy i rzemieślników. W programie także pokazy ginących zawodów oraz Targi Sztuki Ludowej, Targi Rzemiosła Artystycznego a także Targi Kolekcjonerskie.

Więcej informacji na zdk.zamosc.pl


Festiwal Familijny w Parku Ludowym
5 - 6 czerwca 2021
Lublin

Nowe, piękne oblicze Parku Ludowego i wesoła zabawa dla całych rodzin. W programie spektakle dla dzieci, występy cyrkowe i wiele ciekawych atrakcji.

Więcej informacji na facebook.com


Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów | Wiosna w ogrodzie
5 - 6 czerwca 2021
Nałęczów

Setki odcieni zieleni, pachnące kwiaty, kolorowe motyle i brzęczenie pracowitych pszczół... . Wejdź do zjawiskowego świata nałęczowskich ogrodów i daj się zachwycić. W trakcie tegorocznego sezonu letniego - przez trzy weekendy -  właściciele pensjonatów, restauracji i posesji w Nałęczowie udostępnią swoje rajskie zieleńce zwiedzającym. Na gości, oprócz pięknych widoków, będą czekać także liczne atrakcje.

Więcej informacji na facebook.com


Festiwal Roślin
5 - 6 czerwca 2021
Lublin

Punkt obowiązkowy dla wszystkich domorosłych ogródników. Wielka wyprzedaż roślin doniczkowych w Hali Globus. 

Więcej informacji na facebook.com


Dzień z kulturą. Poznaj swoje korzenie

6 czerwca 2021
Hrubieszów

Wspólnie odkryjmy wielowiekową historię Hrubieszowa. W programie wydarzenia między innymi ciekawe prelekcje, spacery z przewodnikim i warsztaty - w tym warsztaty tkackie.

Więcej informacji na facebook.com


Sianokosy
6 czerwca 2021
Lublin

Czas zakasać rękawy i ruszyć na łąki. Przed nami sianokosy! Tradycyjne sposoby koszenia będzie można podejrzeć w lubelskim skansenie w pierwszą niedzielę czerwca.

Więcej informacji na skansen.lublin.pl


Kiermasz Produktów Lokalnych
6 czerwca 2021
Kazimierz Dolny

W pierwszą niedzielę czerwca warto wybrać się do Kazimierza na Kiermasz Produktów Lokalnych. Urokliwe, nadwiślańskie miasteczko pozwoli nam odetchnąć od dnia codziennego a wypełnione różnościami kramy z pewnością nas zachwycą.

Więcej informacji na zielonypierscien.eu


Festiwalowy Cykl Filmowy "Fashion Week" | Scena w Budowie

8 - 13 czerwca 2021
Lublin

W ramach V edycji Festiwalu Scenografii i Kostiumów "Scena w Budowie", Centrum Spotkania Kultur zaprasza na Festiwalowy Cykl Filmowy "Fashion Week". Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane filmy, w których znaczące role odegrały kostiumy, charakteryzacja i scenografia. Filmy łączy przedstawiony z różnych perspektyw świat mody. Będą to zarówno słynne obrazy fabularne, jak i filmy dokumentalne.

Więcej informacji na facebook.com


Restaurant Week 2021 | #IDĘ! na przeboje restauracji!
9 - 27 czerwca 2021

Świętuj kolejną edycję Restaurant Week i wesprzyj otwarcie restauracji! Festiwal trwa od 9 do 27 czerwca, a jego bohaterami będą popisowe, bestellerowe dania topowych polskich Chefów. Uczestniczące w wydarzeniu lokale przygotowują menu wegetariańskie i mięsne w specjalnej cenie 59 zł. Wszystkie restauracje otrzymały specjalnie opracowaną Kartę Higieny, przygotowaną zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarno-epidemiologicznymi.

Więcej informacji na facebook.com


Jarmark Koński

13 czerwca 2021
Lublin

Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na inscenizację sławnych targów łęczyńskich i piaseckich, które niespełna sto lat temu przyciągały rzesze kupców, klientów a niekiedy drobnych złodziejaszków.

Więcej informacji na skansen.lublin.pl


Hrubieszów, Czumów, Gródek, Masłomęcz i Archipelag Roztocze, czyli pod wschodnią granicą
13 czerwca 2021

Wybierz się na wycieczkę z Edu Tour i poznaj wschodnią część naszej pięknej Lubelszczyzny. W programie wyjazdu m.in. Hrubieszów – miasto Zina i Prusa, Wioska Gotów w Masłomęczu, "Królewski Kąt" w Gródku oraz Park miniatur zamków i pałaców kresowych w Archipelagu Roztocze.

Więcej informacji na edu-tour.pl 


Zamojski Festiwal Książki

15 - 17 czerwca 2021
Zamość

Punkt obowiązkowy dla wszystkich moli książkowych. Rynek Wodny w Zamościu opanują miłośnicy wszelkiego słowa pisanego.

Więcej informacji na biblioteka.zamosc.pl

 

East est - II Festiwal Wschodnich Podróży
18 - 20 czerwca 2021
Lublin

Orientalny Wschód, podróże do najdalszych zakątków, gdzie wstaje słońce, niepoznana dotąd, egzotyczna kultura, tajemne wierzenia, świat niezdobytych gór, nieprzebytych lasów i nieokiełznanych mórz. Jeśli poczułeś nagły przypływ energii, a wyobraźnia zadziałała, ten festiwal jest właśnie dla Ciebie!

Więcej informacji na eastestfestiwal.eu


Międzynarodowy Festiwal Renesansu
18 – 20 czerwca 2021
Lublin

Muzyka, taniec, teatr... a nawet historyczna żonglerka flagami. Na te kilka dni przenieśmy się w przeszłość aż do Złotego Wieku Lublina!

Więcej informacji na facebook.com


Teatralne Przestrzenie Sztuki

18 - 27 czerwca 2021
Lublin

Startuje sezon plenerowy Centrum Kultury w Lublinie. Przed nami lato wyjątkowych wydarzeń.

Więcej informacji na facebook.com


Kiermasz Produktów Lokalnych
19 czerwca 2021
Nałęczów

Pomysł na sobotę? Wycieczka do malowniczego Nałęczowa i zasmakowanie w lokalnych specjałach w trakcie Kiermaszu Produktów Lokalnych, który odbędzie się w obrębie klimatycznego parku zdrojowego.

Więcej informacji na zielonypierscien.eu


Noc Kupały

19 czerwca 2021
Zamość

Czas, niczym nasi słowiańscy przodkowie, uczcić najkrótszą noc w roku. Noc Kupały w wyjątkowym, bo zamojskim wydaniu. 

Więcej informacji na zdk.zamosc.pl


Zamojskie Lato Teatralne

20 czerwca – 9 lipca 2021
Zamość

Ponad dwadzieścia dni teatralnej uczty! Miłośnicy sztuk teatralnych z pewnością nie mogą tego przegapić.

Więcej informacji na zlt.zdk.zamosc.pl


Wschód Kultury – Inne brzmienia

24 – 27 czerwca 2021
Lublin

Festiwal, który ukazuje nietuzinkowe oblicze świata muzyki oraz innych dziedzin sztuki.

Więcej informacji na innebrzmienia.eu


Noc Św. Jana
25 czerwca 2021
Lublin

Noc, w czasie której światło wygrywa z ciemnością, magia miesza się z wiarą a kwiat paproci obdarza dobrobytem tych szczęśliwców, którzy go odnajdą. Wszyscy ciekawi dawnych wierzeń i zwyczajów Nocy Świętojańskiej powinni przybyć 25 czerwca do lubelskiego skansenu i dać się zauroczyć czarowi ognia, wody i lata.

Więcej informacji na skansen.lublin.pl


Sobótki Poleskie

26 czerwca 2021
Włodawa | Zalew Okopiec

Święto ognia i wody, słońca i księżyca. Obchody letniego przesilenia funkcjonują w tradycji ludowej pod różnymi nazwami - Noc Kupały, Sobótka czy Noc Świętojańska. Bez względu na nazewnictwo, od zawsze stanowiły jedne z ważniejszych obrzędów ludowych, choć ze względu na region różniły się swoim przebiegiem. Jak wyglądały sobótki na Polesiu? Dowiemy się tego uczestnicząc w wydarzeniu organizowanym przez Muzeum Zespół – Synagogalny we Włodawie.

Więcej informacji na facebook.com


Lubelska Giełda Staroci 

27 czerwca 2021
Lublin

Jak co miesiąc na placu Zamkowym w Lublinie znajdziesz unikatowe stare meble, sztukę i bibeloty.

Więcej informacji na facebook.com


Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie

29 czerwca – 11 lipca 2021
Wojciechów

W Wojciechowie Ci, którzy okiełznali ogień i metal będą szkolić młodych adeptów tego niezwykłego zawodu.

Więcej informacji na kowale.com.pl


Festiwal Danuty Szaflarskiej "Śleboda / Danutka"
30 czerwca – 4 lipca 2021
Lublin

„Śleboda / Danutka” to jedno z najmłodszych wydarzeń kulturalnych w Lublinie. Inspiracją do utworzenia festiwalu była uwielbiana przez pokolenia Danuta Szaflarska a także jej serdeczne związki z Teatrem Starym. W czasie wydarzenia Lublin odwiedzi liczne grono ludzi kultury, znanych z pierwszych stron gazet. W ramach festiwalu zostanie wręczona nagroda Gong Danutki. Pierwszym w historii laureatem festiwalowej nagrody został Janusz Gajos.

Więcej informacji na segregatoraliny.pl


V Festiwal Scenografii i Kostiumów „Scena w Budowie”
czerwiec 2021
Lublin

Podczas V edycji Festiwalu zobaczymy spektakle teatralne opatrzone wyjątkową scenografią oraz kostiumami, wyróżnione w konkursie. Na wydarzenia towarzyszące składają się wystawy, spotkania z twórcami, pokazy filmowe czy warsztaty.

Więcej informacji na facebook.com


Jarmark Lubelski
czerwiec
Lublin

Jarmark Lubelski to targ ekologiczny odbywający się w Lublinie dwa razy w tygodniu - w środy i soboty. Wydarzenie skupia lokalnych producentów produktów spożywczych, wytwórców rękodzieła, a także restauratorów, oferujących swoje dania na wynos - w słoiku lub pudełku. 

Więcej informacji na facebook.com

 wydarzenia czerwiec lubelskie 1

KONCERTY I SPEKTAKLE


Spektakl "Alicja w Krainie Czarów" | Kielecki Teatr Tańca
1 czerwca 2021
Lublin
 

Spektakl Kieleckiego Teatru Tańca łączy tradycyjną wersję literacką ze współczesnością. Przedstawienie zachwyca ponad 200 oryginalnymi kostiumami oraz bajkową scenografią. W Centrum Spotkania Kultur wystąpią tancerze Kieleckiego Teatru Tańca oraz dzieci i młodzież Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca.

 Więcej informacji na spotkaniakultur.com

Spektakl „Intercepted/Przechwycone” i „Carme(n)love” | Kielecki Teatr Tańca
2 czerwca 2021
Lublin

W ramach Polskiej Sieci Tańca, w Centrum Spotkania Kultur zostaną zaprezentowane dwa spektakle: „Intercepted/Przechwycone” w choreografii Wojciecha Mochnieja oraz „Carme(n)love” w choreografii Małgorzaty Ziółkowskiej. Pierwszy koncentruje się na temacie spełnienia, samorealizacji oraz drogi do spełniania naszych marzeń i pasji. Drugi jest autorską interpretacją opery "Carmen". 

Więcej informacji na spotkaniakultur.com


Przestrzenie Sztuki | Teatralny Weekend

4 - 6 czerwca 2021
Lublin

Teatralny zawrót głowy w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego. Trzy dni, trzy spektakle, trzy lubelskie teatry... . Wyśmienicie!

Więcej informacji na facebook.com


Queen Symfonicznie powraca do Lublina | Centrum Spotkania Kultur
4 czerwca 2021
Lublin

Fanów twórczości brytyjskiego zespołu Queen z pewnością zainteresuje koncert „Queen Symfonicznie”. Będzie się działo!

Więcej informacji na spotkaniakultur.com


The Engineers Band | koncert
5 czerwca 2021
Zamość

Koncert Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej na Rynku Wielkim w Zamościu.

Więcej informacji na facebook.com


Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert
6 czerwca 2021
Lublin

Koncert legendarnego zespołu Raz Dwa Trzy, przygotowany z okazji jubileuszu jego powstania, odbędzie się w Collegium Maius UM w Lublinie.

Więcej informacji na www.facebook.com


Paweł Domagała | koncert
6 czerwca 2021
Lublin

Paweł Domagała, ulubieniec zakochanych, przed lubelską publicznością w ramach trasy koncertowej #WracajTOUR.

Więcej informacji na facebook.com

 

Sanah | koncert
7 czerwca 2021
Lublin

Sanah - wyjątkowy głos, niebanalny przekaz i urzekające melodie. Piosenkarka okrzyknięcia jednym z największych odkryć muzycznych ostatnich lat zagości w Centrum Spotkania Kultur. Koncert w ramach #NoSory Tour.

Więcej informacji na facebook.com

 

Balladyna | spektakl
9 czerwca 2021
Lublin

Spektakl zespołu Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie w ramach Festiwalu "Scena w Budowie".

Więcej informacji na facebook.com


Piotr Wyleżoł & Szymon Mika | koncert

10 czerwca 2021
Lublin

Punkt obowiązkowy dla wszystkich miłośników jazzu. Wyleżoł i Mika w Centrum Spotkania Kultur.

Więcej informacji na facebook.com


Jazznowiec Festiwal | Krzysztof Kiljański

12 czerwca 2021
Janowiec

Jazzowe brzmienia w wykonaniu Krzysztofa Kiljańskiego wypełnią janowieckie zamczysko.

Więcej informacji na facebook.com


Letnie brzmienia | czerwiec

18 - 20 czerwca 2021
Lublin

Kwiat Jabłoni, Brodka, Krzysztof Zalewski..., czyli czerwcowa odsłona Letnich Brzmień w Lublinie.

Więcej informacji na eventim.pl

 

wydarzenia czerwiec lubelskie 4

NA SPORTOWO

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski
1 czerwca 2021
Biała Podlaska

W ubiegłym roku Biała Podlaska zajęła drugie miejsce w ogólnokrajowych zmaganiach o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Z pewnością w tym sezonie bialszczanie nie odpuszczą. Życzymy złota!

Więcej informacji na facebook.com


Rowerowa Stolica Polski | Inauguracja
1 czerwca 2021
Puławy

Leśny rajd w ramach „Kręcenia kilometrów dla Puław”. No to w drogę!

Więcej informacji na facebook.com

 

8. Półmaraton Solidarności
5 czerwca 2021
Świdnik - Lublin

Do biegu, gotowi, start! Tradycyjny półmaraton upamiętniający Lubelski Lipiec 1980. Trasa biegu obejmie ważne historycznie miejsca, takie jak WSK PZL Świdnik - gdzie 8 lipca 1980 wybuchł strajk będący początkiem lipcowych wydarzeń.

Więcej informacji na pkopolmaratonsolidarnosci.pl

 

I Bieg z Flagą o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego
6 czerwca 2021
Janowiec

Zawody biegowe dla dzieci i młodzieży w cieniu janowieckiego zamczyska. Na uczestników czekają nagrody i moc atrakcji. Będzie wesoło, rodzinnie i pysznie. Wydarzenie połączone jest z uroczystymi obchodami Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej informacji na parasolwschod.pl

 

Miejsca znane i nieznane Powiatu Kraśnickiego | rajd rowerowy
6 czerwca 2021
Trzydnik Duży - Wólka Gościeradowska

Aktywna niedziela w powiecie kraśnickim. Uczestnicy rajdu pokonają około 25 kilometrową trasę obfitującą w ciekawe zabytki kultury i cenne obiekty przyrodnicze. 

Więcej informacji na promocja.lubelskie.pl


Festiwal Sportu dla Rodziny

13 czerwca 2021
Zamość

Kochane rodzinki, wskakujemy w wygodne ciuchy. Ruch to zdrowie!

Więcej informacji na padwazamosc.pl


Rajd Nordic Walking

20 czerwca 2021
Podlaski Przełom Bugu

Kijki w dłoń i odkrywamy piękno nadbużańskich krajobrazów.

Więcej informacji na facebook.com

Rajd pieszy po Kozłowieckim Parku Krajobrazowym
26 czerwca 2021
Kozłowiecki Park Krajobrazowy

Z północnego-wschodu na południowy-zachód przez największy kompleks leśny w okolicach Lublina. Szykuje się piękna przygoda!

Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/127264549433080?ref=newsfeed


3. Maraton kajakowy na rzece Wieprz

26 czerwca 2021
Lubartów - Kośmin

Kajakiem po Wieprzu! W zależności od wyboru, uczestnicy przepłyną dystans 104 bądź 43 km. Zapisy trwają do 21 czerwca.

Więcej informacji na zielonypierscien.eu


Rodzina, rower, radość. Rowerowy piknik rodzinny
26 czerwca 2021
Zamość

Wskakujemy na rowery i podziwiamy piękno Zamojszyczyzny.

Więcej informacji na osir.zamosc.pl


Rowerowe Roztocze | rajd rowerowy

26 czerwca 2021
Lubycza Królewska - Horyniec Zdrój - Lubycza Królewska

Rower, lato, Roztocze... trio idealne.

Więcej informacji na facebook.com

 

wydarzenia czerwiec lubelskie 2

ZWIEDZANIE Z PRZEWODNIKIEM

 

Szlakiem znanych postaci Lublina
10 czerwca - 2 września 2021
Lublin

Wielowiekowa historia Lublina została zapisana w zbiorowej pamięci dzięki ludziom, którzy poprzez twórczość wnieśli wyjątkową wartość w losy miasta. Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na cykl prezentacji i spacerów pt. Szlakiem znanych postaci Lublina, które poprowadzi Pani Irena Kowalczyk, przewodniczka oraz autorka wielu przewodników na temat Koziego Grodu.

Więcej informacji: lublintravel.pl

 

Oprowadzania kuratorskie w Muzeum Narodowym w Lublinie
10 czerwca - 21 sierpnia 2021
Lublin

Niedawno Muzeum Narodowe w Lublinie otworzyło się po trwającym niemal dwa lata remoncie. Niektóre ekspozycje przeszły diametralne metamorfozy, inne zostały stworzone od podstaw. Aby przybliżyć zwiedzającym aktualne wystawy stałe i czasowe Muzeum zaprasza do udziału w cyklu oprowadzań kuratorskich.

Więcej informacji: mnwl.pl


Nocne zwiedzanie Kazimierza

czerwiec 2021
Kazimierz Dolny

Nocą świat wygląda inaczej, zmysły się wyostrzają, a opowiedziane historie nabierają dodatkowej mocy. Przekonajcie się sami podczas Nocne Zwiedzanie Kazimierza - Przewodnik Kazimierz Dolny.

Więcej informacji: facebook.com

 

Spacer z Biurem Turystycznym Hubertus | Od Konopnicy do Lublina
6 czerwca 2021
okolice Lublina

Bezpłatne zwiedzanie Lublina z Biurem Turystycznym Hubertus. Tym razem skierujemy się na zachód.

Więcej informacji na bthubertus.com


Powitanie lata

19 czerwca 2021
Dąbrowica, Snopków, Jastków

Prawdziwie letnia wycieczka z Biurem Turystycznym Hubertus. Po porcji zwiedzania, czeka na Ciebie relaks przy ognisku.

Więcej informacji na bthubertus.com

 

Spacery po lubelsku
weekendy w czerwcu 2021
Lubelskie Stowarzyszenie Pilotów i Przewodników Turystycznych Pogranicze
Lublin

Chcesz poznać miasto? Lubelskie Stowarzyszenie Pilotów i Przewodników Turystycznych „Pogranicze” zaprasza na spacery z cyklu Lublin dla każdego oraz Lublin dla ciekawskich. 

Więcej informacji na facebook.com
 

Spacer po Lublinie z Przewodnikiem w każdy weekend
weekendy w czerwcu 2021
PTTK w Lublinie - Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego
Lublin

Odkryj najskrytsze sekrety i malownicze zakątki Koziego Grodu w trakcie 2-godzinnych spacerów organizowanych przez lubelski oddział PTTK.

Więcej informacji na facebook.com


Jak Zamość budowano | wycieczka tematyczna
20 czerwca 2021
Zamość

Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej zaprasza na cykl bezpłatnych, tematycznych wycieczek po Zamościu. Odkryj niezwykłą historię „miasta idealnego” w towarzystwie znawców tematu.

Więcej informacji na zci.zamosc.pl