14-09-21
28-09-21

Do tegorocznej edycji konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2021”  zgłoszone zostały 33 produkty turystyczne z województwa lubelskiego.

Kapituła Konkursowa złożona ze specjalistów z dziedziny turystyki oraz przedstawicieli mediów regionalnych i ogólnopolskich opiniuje nadesłane zgłoszenia, zgodnie z regulaminem konkursu. Kapituła oceni aplikacje pod względem formalnym i merytorycznym.

Laureaci trzech pierwszych miejsc w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2021” otrzymają rekomendację LROT do etapu ogólnopolskiego konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny – CETRYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej”, który przeprowadzi Polska Organizacja Turystyczna.

Jednocześnie Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna oddaje głos internautom, którzy mogą wyrazić swoją opinię i wybrać ich zdaniem „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2021”. Aby oddać głos na wybrany produkt turystyczny należy zalajkować zdjęcie w utworzonym przez LROT wydarzeniu: www.facebook.com

Produkt, który otrzyma największą ilość lajków zdobędzie Nagrodę Internautów. Głosowanie trwa do 28 września do godziny 11.00. Zachęcamy do głosowania i udostępniania linku do wydarzenia!

UWAGA! Głosowanie prowadzone jest tylko w utworzonym wydarzeniu, w dyskusji, na oficjalnym profilu LROT na FB i tylko tam można oddawać ważne głosy za pomocą lajków.

Patronat honorowy nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego – Pan Jarosław Stawiarski, Prezydent Miasta Lublin – Pan Krzysztof Żuk, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej – Pan Rafał Szlachta.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Radio Lublin, TVP Lublin, Kurier Lubelski, www.waszaturystyka.pl.