18-05-22
18-05-22

Serdecznie zapraszamy na konferencję online „Wiedza i umiejętności podstawą budowania Marki Roztocze”, organizowaną przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną która odbędzie się 18 maja 2022 r. w godzinach 9.00-12.00. To zaplanowane, na platformie ZOOM spotkanie, będzie kontynuacją pracy nad wzmocnieniem i rozpoznawalnością Turystycznej Marki Roztocze.

Podczas konferencji przedstawionych zostanie pięć tematów tj.: atrakcyjność przyrodnicza Roztocza; atrakcyjność kulturowa; kuchnia roztoczańska; potencjał atrakcji turystycznych; co poza sezonem, czyli turystyka zimowa. Prelekcje zostaną wygłoszone przez dr hab. Teresę Brzezińską-Wójcik profesora UMCS w Lublinie, dr Renatę Krukowską, wykładowcę UMSC w Lublinie, dr Joannę Szczęsną, wykładowcę UMCS w Lublinie, Wojciecha Sachajko z Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej.

Konferencja ma na celu wprowadzenie w temat rozwoju marki Roztocze, zachęcenie nowych odbiorców do współpracy oraz upowszechnienie wiedzy na temat Roztocza szerszej grupie odbiorców.

Konferencja odbędzie się w formie online na platformie ZOOM. Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w wydarzeniu poprzez przesłanie wiadomości e-mail na adres: info@lrot.pl lub telefonicznie, pod numerem telefonu 81 532 14 48.

LROT wraz z partnerami, korzystając ze wsparcia Ministerstwa Rozwoju zrealizowała projekt „Roztocze – tutaj naturalnie odpoczywam”. Głównym jego celem było opracowanie spójnej strategii rozwoju marki „ROZTOCZE” jako elementu niezbędnego dla zrównoważonego zarządzania turystyką i promocją destynacji turystycznej.

W ramach projektu została przeprowadzona certyfikacja 60 obiektów noclegowych, gospodarstw agroturystycznych, lokali gastronomicznych i atrakcji turystycznych z terenu Roztocza zarówno w województwie lubelskim jak i podkarpackim. Lista wszystkich certyfikowanych obiektów: www.roztoczetravel.pl

Obecnie, dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki chcemy realizować założenia „Strategii kreacji, wdrożenia i rozwoju marki Roztocze na lata 2021-2026”, uzupełniając wiedzę i upowszechniając rozpoznawalność marki poprzez oddolne budowanie jej tożsamości i zachęcanie do współpracy w ramach tej inicjatywy. Dlatego pragniemy zaprosić Państwa zarówno na konferencję jak i na cykl trzech specjalistycznych szkoleń połączonych z warsztatami z zasad spójnego budowania marki, sieciowania i współpracy przy tworzeniu oferty turystycznej oraz marketingu i promocji.

Konferencja zostanie zrealizowana w ramach projektu pn. „Wiedza i umiejętności podstawą budowania Marki Roztocze”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Program konferencji

roztocze konferencja