08-08-22
15-09-22

Do XIX edycji konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2022” zostało zgłoszonych 27 produktów turystycznych.

Kapituła Konkursowa złożona ze specjalistów z dziedziny turystyki oraz przedstawicieli mediów regionalnych i ogólnopolskich opiniuje nadesłane zgłoszenia, zgodnie z regulaminem konkursu. Kapituła oceni aplikacje pod względem formalnym i merytorycznym.

Jednocześnie Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna oddaje głos internautom, którzy mogą wyrazić swoją opinię i wybrać ich zdaniem „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2022”. Aby oddać głos na wybrany produkt turystyczny należy zalajkować zdjęcie w utworzonym przez LROT wydarzeniu: www.facebook.com.

Produkt, który otrzyma największą ilość polubień zdobędzie Nagrodę Internautów. Głosowanie trwa do 15 września do godziny 15:00. Zachęcamy do głosowania i udostępniania linku do wydarzenia!

UWAGA! Głosowanie prowadzone jest tylko w utworzonym wydarzeniu, w dyskusji, na oficjalnym profilu LROT na FB i tylko tam można oddawać ważne głosy za pomocą lajków.

Laureaci trzech pierwszych miejsc w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2022” otrzymają rekomendację LROT do etapu ogólnopolskiego konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny – CETRYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej”, który przeprowadzi Polska Organizacja Turystyczna. Zwycięzcy etapu regionalnego otrzymają również nagrody rzeczowe oraz zostaną objęci działaniami promocyjnym prowadzonymi przez LROT.

LROT może zgłosić do udziału w ogólnopolskim etapie konkursu jeden produkt turystyczny w kategorii Certyfikat Specjalny, przyznawany produktowi, który posiada niezwykły potencjał, jest mało znany i istnieje na rynku nie dłużej niż dwa lata.

Patronat honorowy nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego - Pan Jarosław Stawiarski, Prezydent Miasta Lublin - Pan Krzysztof Żuk.
Patronat medialny nad wydarzeniem obejmują: Radio Lublin, TVP3 Lublin, Dziennik Wschodni, www.waszaturystyka.pl.

Regulamin Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2022